“DOĞURGANLIK ÇAĞINDAKİ KADINLARDA BİPOLAR BOZUKLUK TEDAVİSİ” CANLI KONSEYİ...

“DOĞURGANLIK ÇAĞINDAKİ KADINLARDA BİPOLAR BOZUKLUK TEDAVİSİ” CANLI KONSEYİ...


Resmi büyütmek için tıklayınız.

PSİKİYATRİM’DE
 “DOĞURGANLIK ÇAĞINDAKİ KADINLARDA BİPOLAR BOZUKLUK TEDAVİSİ” CANLI KONSEYİ...

 

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Bilimsel ve Sosyal Platformu olan PSİKİYATRİM (www.psikiyatrim.org)’de 21 Ocak 2021 Perşembe günü Saat 12.15’de “DOĞURGANLIK ÇAĞINDAKİ KADINLARDA BİPOLAR BOZUKLUK TEDAVİSİ” Canlı Konseyi gerçekleştirilecektir.

 

Yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleştirilecek olan Canlı Konseye moderatörümüz Prof. Dr. Nesrin DİLBAZ İSTANBUL’dan, konuşmacımız Prof. Dr. Kürşat ALTINBAŞ ise KONYA’dan online olarak kendi bilgisayarları ile bağlanacaklar.

 

www.psikiyatrim.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konsey sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

 

ÜYE OLDUNUZ MU?

Canlı Konferanslara, Canlı Konseylere katılabilmek için www.psikiyatrim.org adresinden ücretsiz olarak üye olmanız gerekmektedir.

 

PSİKİYATRİM’e www.psikiyatrim.org/uyelik linkinden veya www.psikiyatrim.org adresinin üst tarafında bulunan “Üye Ol” butonunu tıklayarak ulaşacağınız sayfadan üyelik formunu doldurarak ücretsiz üye olup giriş yapabilirsiniz.

 

Konu: DOĞURGANLIK ÇAĞINDAKİ KADINLARDA BİPOLAR BOZUKLUK TEDAVİSİ

Moderatör: Prof. Dr. Nesrin DİLBAZ

Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı

 

Konuşmacı: Prof. Dr. Kürşat ALTINBAŞ

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi, Psikiyatri Anabilim Dalı

 

Tarih-Saat: 21 Ocak 2021 Perşembe, Saat 12.15

Yer: www.psikiyatrim.org

 

www.psikiyatrim.org


SosyalPlatform

CanlıKonferans

OnlineTV

SunuMerkezi